O firmie

Alobex to:

  • wieloletnie doświadczenie
  • terminowość
  • solidność
  • własny, nowoczesny sprzęt


Głównym przedmiotem naszej działalności jest wzmacnianie oraz naprawa konstrukcji betonowych i żelbetowych, a także rozmaitych elementów budowlanych, takich jak wsporniki, zbiorniki, balkony czy tarasy.

Cechuje nas duże doświadczenie pracowników i profesjonalne podejście do każdego zadania, dzięki czemu jakość naszych usług stoi zawsze na najwyższym poziomie. Do realizacji zadań wykorzystujemy m.in. taśmy węglowe, kształtki, maty i iniekcje ciśnieniowe. Efektem prac jest polepszenie parametrów wytrzymałościowych zarówno na zginanie jak i rozciąganie, redukcja szerokości rys, a także zmniejszanie ugięć konstrukcji.

Wzmacnianie i naprawa konstrukcji żelbetowych, stalowych czy drewnianych z wykorzystaniem tego systemu wyróżnia się niskim ciężarem, małymi rozmiarami, a przy tym doskonałą wytrzymałością na rozciąganie oraz nadzwyczajną wytrzymałością zmęczeniową. Przedłużamy w ten sposób żywotność konstrukcji, chroniąc ją przed rozbiórką czy kosztowną przebudową.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, obsługując klientów prywatnych, firmy i ośrodki użyteczności publicznej.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.